pl

 

 

10 GADŻETÓW UŁATWIAJĄCYCH ZASYPIANIE DZIECKU

1. Dwa misie  Mana’o Nani ( coco i choco ) które potrafią przykleić się do wszystkiego. Mogą pełnić role przytulanki. Kinderek przygarnął oba!!! i nie chce oddać Coco Kinderce.

 

2. Dream Lites to nowa wielka miłość Kinderki ( już niedługo więcej o tym napiszę a nawet będę mieć niespodziankę dla was <3 ) Nie ma wieczoru bez gwiazd na „niebie” . Fajna alternatywa dla nocnej lampki i przyjaciel dziecka, bojącego się  zasypiać w ciemności.

 

3. i 8. Moja ulubiona marka kocyków i akcesoriów dziecięcych. Najnowsza kolekcja zimowa powala zachwytem. Kinderki kochają  koce i poduszki Belle – Petite . W nowościach można znaleźć śpiworek przedszkolaka, świetna rzecz dla dzieci, które rozkopują się w nocy lub do spędzenia nocy np. w swoim tipi 🙂

 

4. Bywają takie wieczory, tuz przed zasypianiem, kiedy dzieciaki proszą o czytanie. Kinderek zawsze wybiera książeczkę „Gałgankowy skarb”  wydawnictwa  Babaryba . Z wielkim zaciekawieniem słucha o zgubionym murzynku i na końcu zawsze sam opowiada jak to dobrze, że Kasia miała pieska, który  pomógł znaleźć jej zgubę. Rozprawia o przyjaźni i o pomocy innym. Mądrego mam syna i bardzo wrażliwego. Ciesze się ,że umie  okazywać emocje, niestety te złe również 🙂

 

5. i 9. Wygodna piżamka to podstawa dobrego snu. Wysokogatunkowa, niekrępująca ruchów i fajnie jak jak jest miła dla oka prawda? Świetny design i najlepsza jakości oferuje  That way  oraz  Sleepless in Warsaw

 

6. Lalka Pax do mp3, iphona, ipada –  iDoll woon kids  zagra każdą muzykę jaką lubi Twoje dziecko. Fajny gadżet zarówno w podróżny jak do usypiania. W specjalną kieszonkę wkładasz swoją mp3 czy telefon, podpinasz kabelkiem  do wbudowanego głośniczka i Twoje dziecię, przytulając maskotkę słucha ulubionej muzyki, kołysanki czy audiobooka z bajką. Bardzo mi się podoba to rozwiązanie.

 

7. Kolejny hit w kinderkowym łóżko i nie tylko bo pchła często z nami podróżuje. Mięciutka, puchata i milutka w sam raz pod głowę i do małych rączek. Fajnie się sprawdza jako dekoracja pokoiku dziecięcego.

 

10. Usypianki Bobasa królują w dziecięcej sypialni od ponad 2 lat. Kompozytorem kołysanek jest Raimond Lap, skomponował On muzykę , która uczy. Moje dzieci zasypiają przy niej każdego wieczora. Zamiennie mamy tylko płytę „Adel”, którą Kinderek traktuje jak kołysanki. Słuchałam jej będąc jeszcze w ciąży z Kinderkiem, potem do karmienia usypiania… i tak została. Igor słysząc w radiu jej piosenki prosi o pogłośnienie albo mówi – o moja Adel śpiewa.                                                                                                                                                                                                                     Całą serie można kupić TUTAJ za nieduże pieniążki. Osobiście bardzo polecam.

Facebook Comments