A teraz YOU

Fakty są takie, że sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszy rzeczy pod słońcem. Niestety, ale nie wszystko jest tak jakbyśmy sobie tego zażyczyli, dlatego też sprzątać trzeba i nie ma od tego wyjścia. Nie lubię sprzątać. Piszę to otwarcie. Sprzątanie mnie stresuje. Tak, dobrze czytasz, mam stres podczas każdego sprzątania. Wszystko zaczęło się od pojawienia w moim życiu kinderków. Jako niedoświadczona, choć nie całkiem już młoda mama, naczytałam i nasłuchałam się sporo o sterylnej czyści przy dzieciach. Nie raz stałam przed tymi regałami załadowanymi od góry do dołu chemią i dosłownie nie wiedziałam co wybrać. Kilkadziesiąt środków wypełnionych po brzegi chemią. Jak wiecie przy sprzątaniu mieszkania w którym sa dzieci szło tych środków chemicznych sporo. Pierwsze co spędzało mi sen z powiek to butelki i rożnego rodzaju naczynia z których korzystały dzieci. Cały czas myślałam o tym, czy butelka i niekapek dobrze wyparzony, czy w smoczku nie zostały jakieś resztki, czy talerzyk odpowiednio czysty. Prawdziwy jednak koszmar, zaczął się gdy dzieci zaczęły raczkować i ząbkować. Wszędzie ich małe rączki dotykały, zwłaszcza podłogi ale najgorsze było to, że te małe rączki, wszystko pchały do buzi. Dzień zaczynałam i kończyłam na odkurzaniu i gonieniu z mopem, lecz nie to było najgorsze. Uświadomiłam sobie, że sprzątając zostawiam dla nich prawdziwe zagrożenie. Umyta podłoga – chemią, wytarte meble i stół – chemią, wypolerowane krany i łazienka- chemią. Nie wspominam już nawet o zanieczyszczaniu środowiska. Już sama nie wiedziałam co było gorsze – zarazki czy kontakt z chemikaliami. Doszło do tego, że umyłam, wytarłam stół, po czym myłam go raz jeszcze samą wodą, żeby zmyć tą chemię, którą go czyściłam.No prawdziwy obłęd!

Przyszedł nawet czas, że przerzuciłam się na ocet i sode ale z kolej zapach octu mnie dobijał. Tak sobie trwałam w tym moim sprzątaniu po sprzątaniu, aż dzieciaki nie podrosły i nie stanęły na własne nogi i przestały wkładać do dziobów co popadnie. W tym czasie zaczęłam również zwracać uwagę na etykiety i to nie tylko środków chemicznych ale i żywnościowych, ubrań. Włączyłam swoją świadomość jak raz przeczytałam skład ulubionego deserku dla dzieci. Szok! Tona cukru i innych „smakowitych” dodatków. Nigdy nie stałam się eko maniaczką ale zaczęłam dokonywać świadomych wyborów. Niwelować i zstępować. Zwracam uwagę co sami jemy i co podaje moim dzieciom. Bez spiny idziemy od czasu do czasu do maka, to też jest nasz świadomy wybór, którego dokonujemy raz na jakiś czas. Nie dajemy się zwariować ale wiemy, że co za dużo to niezdrowo.A teraz YOU kinderki.eu

Kiedy dostałam propozycję, bym sprawdziła w swoim domu produkty You Naturally Powerful pomyślałam o nie…znowu chemia! Jednak producent zapewniał, że środki są w 100% naturalne. Kiedy wgłębiłam się w skład produktów, aż nie mogłam uwierzyć,  że nareszcie pojawiło się coś bezpiecznego dla mojej rodziny i środowiska. Koniec z chemią i koniec ze śmierdzącym octem 🙂 Nareszcie będę mieć komfort psychiczny, że umyte powierzchnie, które dotykają moje dzieci są dla nich bezpieczne. Jednak najfajniejsze jest to, że teraz dzieci mogą mi śmiało pomagać w domowych obowiązkach.Nie muszę już im tłumaczyć, dlaczego nie mogą ze mną myć pieca i zlewu, że chemia nie jest ani zdrowa ani bezpieczna dla dzieci. Koniec smutnych minek rozczarowania i słów” ale ja chce Ci pomagać mamo”. I bardzo ważna rzecz – dbam o środowisko. Produkty uzupełnia się w banalny sposób, zobaczcie sami >>>> Klik  ,mniej plastiku równa się mniej zanieczyszczonego środowiska. Nie muszę kupować dużych opakowań, taki mały wkład nawet w torebce zmieszczę, no i jest znacznie tańszy, więc oszczędzam. Same plusy. Jestem naprawdę zadowolona. Środki You można kupić w sieci sklepów Auchan i Carrefour

A teraz YOU kinderki.eu

A teraz YOU

Nasz stół przed sprzątaniem 🙂

A teraz YOU

Zaraz po wytarciu moja córka może bezpiecznie dotykać wymytej powierzchni.

YOU płyn do wszystkich rodzajów powierzchni czyści wszystkie powierzchnie, zwiększając higienę Twojego domu. Formuła oparta w 100% na składnikach roślinnych jest biodegradowalna i przetestowana dermatologicznie. Fantastyczny produkt!! zmywa z biurka pisaki, kredki, plastelinę, klej i wszystkie dziecięce eksperymenty. Używam go wszędzie. Do przetarcia plamy na podłodze, wytarcia stołu, biurka. Mój numer 1 w dodatku przecudnie pachnie goździkami.

A teraz YOU

You bez problemu poradzi sobie z takim poobiednim brudem

kinderki.eu

kinderki.eu

Płyn do mycia powierzchni kuchennych YOU skutecznie usuwa tłuszcz, zabrudzenia oraz przypalone jedzenie, pozostawiając powierzchnie kuchenne – płytę grzewczą, zlew, płytki czy blat kuchenny – idealnie czyste i pięknie pachnące. Jest bezpieczny w kontakcie z żywnością, więc chwilę po przemyciu powierzchni kuchennej można bez obaw powrócić do gotowania.

A teraz YOU

To 4 dniowy osad. Pozostałości po paście do zębów i mydła. Wystarczy spryskać i spłukać i błysk!

Płyn do łazienek YOU skutecznie usuwa osad z kamienia i brud, pozostawiając umywalkę, kabinę prysznicową, wannę i kafelki idealnie lśniące. Co więcej, łazienka  jest nie tylko czysta, ale i pachniała! Dlatego też YOU do łazienek zawiera naturalny zapach świeżych migdałów.

A teraz YOU

Mój faworyt!! najlepszy do mycia plazmy.

A teraz YOU

Teraz mam taka pomocnice 🙂

A teraz YOU A teraz YOU

Pozostawione ślady palców na szklanych powierzchniach mogą być prawdziwym utrapieniem, czyż nie? Okna, ekrany telefonów czy też telewizorów!  YOU czyści i odtłuszcza nie tylko szyby i powierzchnie szklane, ale również ekrany telewizorów oraz komputerów, pozostawiając je idealnie czyste, przejrzyste, bez smug. Po prostu rozpyl płyn na suchą ściereczkę z mikrofibry i gotowe! Naprawdę działa. Jedyny płyn, którym umyłam naszą plazmę bez pozostawiania smug i kłaczków. Zdecydowany mój faworyt.

you kinderki.eu

You sprawił, że czuje się komfortowo a mój dom jest bezpieczny dla moich dzieci. W dodatku dbam o środowisko.

ROZDAJEMY YOU DLA CIEBIEA teraz YOUMam do rozdania dwa fajne zestawy środków You wraz z gadżetami. Wystarczy, że w komentarzu napiszesz w kilku słowach, jaki rodzaj brudu sprawia Ci największa trudność w czyszczeniu? Wśród zostawionych komentarzy wylosuje dwie osoby. Bawimy sie od dzisiaj 30 listopada do 6 grudnia. Wyniki podam tutaj pod tym wpisem 7 grudnia.

Bawcie się dobrze 🙂

 

you you2

Facebook Comments