A Ty co kupisz swojej żonie pod choinkę?

 

  1. Kocy nigdy za wiele w domu. Z takiego wychodzę przekonania. Nie ma nic lepszego, kiedy wieczorem możesz zasiąść z kubkiem grzanego wina opatulona w ciepły koc. Mam słabość do kocy Belle-Petite ma ja, mają moje dzieci i za każdym razem kiedy wychodzi nowa kolekcja, robię maślane oczy.
  2. Nienawidzę prasować…i zazwyczaj tego nie robiłam upsss 🙂 Ale sami wiecie, że są takie sytuacje kiedy trzeba coś na kant…na szybko ..na już. Prasowacz Steamaster przywrócił mi wiarę, że jednak jestem dobrą panią domu 🙂
  3. Nie ma nic lepszego jak pozytywne przesłanie. Jestem kawoszem i kawę pijam tylko w kubku, Ty też?
  4. Bardzo bliskie mi pojecie Hygge <3 Jestem zauroczona kulturą skandynawską i ich trendem życia. Książka wciąż na mojej liście „must have”
  5. Przepadłam i jestem totalnie zauroczona marką Santoro. Magia się tam dzieje, oj magia. Radość sprawiłby mi nawet błyszczyk tej marki 🙂
  6. Kocham zdjęcia. Od dłuższego czasu wierna Projektogramowi <3 Ich aksamitne zdjęcia  mam zawsze blisko siebie, gwarantuję wam , że nigdy nie mieliście w ręku nic równie wyjątkowego. Poduszka to produkt, który jest prezentem praktycznie dla wszystkich. Doskonała jakość wykonania!!! W domu mam jeszcze ramkę z miniaturakmi naszych ulubionych zdjęć. Każdy, kto nas odwiedza wzdycha do niej, wnioskuję więc, że to bardzo bezpieczny upominek wywołujący u każdego uśmiech.

To moja lista prezentów, które na pewno sprawią radość każdej żonie, narzeczonej, dziewczynie, siostrze….Do zestawu dodałabym jeszcze kartę podarunkowa np. do ulubionej drogerii, księgarni albo sklepu odzieżowego. Ciekawi mnie z jakiego prezentu wy byście się ucieszyły???

Facebook Comments