BLOG ROKU

To już nasz drugi raz w plebiscycie na BLOG ROKU.  Bierzmy udział, bo za każdym razem odkrywają nas nowi czytelnicy i to jest głównym powodem. Miło mi potem czytać wiadomości, że ktoś poznał nasz blog, że to miejsce w sieci bardzo sie podoba, że ktoś zostaje czytelnikiem. Blog to rodzaj naszego pamiętnika tyle, że pisany publicznie. Każdy blogger wie, że prowadzenie bloga to wcale nie jest łatwa sprawa. Wymaga czasu, pomysłu i dobrych treści. Każdy taki konkurs jest dla blogera szansą na zauważenie, dotarcie do jak największej liczby czytelników a wygrana największą nagrodą. Nie mam parcia na szkło ale zaszczytem by był znaleźć się w pierwszej 20.

Koszt smsa to 1.23 zł ale cel, na który przeznaczona jest całkowita kwota najważniejszy. Wysyłając smsa na nas całkowity koszt zostanie przekazany na rzecz Fundacji Dzieci Niczyje .

FDN jest największą w Polsce organizacją pozarządową zajmującą się ochroną dzieci przed krzywdzeniem oraz pomocą dzieciom-ofiarom przemocy i wykorzystywania, a także ich rodzinom i opiekunom.

Kto z nas nie lubi pochwał, poklepania po ramieniu z aprobatą? Docenienia? Wiem, że mam wspaniałych czytelników, udowadniacie to każdego dnia przez komentarze i ilość odwiedzin na blogu.

To miejsce gdzie nie ma hejtu, obrażania i ubliżania, dalekie od afer i sztucznego nabijania ruchu by coś sie działo. Ja pisze Wam o nas. O mnie i moich emocjach o dzieciach i wszystkim co z nimi związane. Jesteście z nami już dwa lata i wciąż Was przybywa – to uskrzydla i dodaje wiatru w żagle. Teraz ja liczę na Was. Wiem, że mogę !! Że nie zawiedziecie!! Zaproście znajomych do nas, pokażcie im fajną przestrzeń w internecie jaką jest blog Kinderkowy, namówcie na oddanie głosu na nas a tym samym pomoc dzieciom. Udostępnijcie ten wpis albo plakat na Facebooku . Wez telefon męża, siostry, córki  i teściowej i ślij smsa na numer 7122 o treści A11146  🙂 Każdy możne zagłosować tylko raz dlatego potrzebna pomoc znajomych i sąsiadów a nawet pani z ulubionego sklepiku.

Mogę na Was liczyć? Pomożecie? Wiem,że tak )))

A jak zostanie Wam jeszcze jakieś 1.23 luzu to zagłosujcie na Blog moich ulubionych chłopaków z MamaAlusia .

 

 

Facebook Comments