Bo za moich czasów…

Pamiętam doskonale czasy, kiedy w Polsce zaczęły pojawiać się pierwsze sklepy sieciówkowe. Było to jakieś 20 lat temu a ja liczyłam około 16 lat. Nareszcie doganialiśmy zachód i nie musieliśmy wzdychać do ciuchów z katalogów przywiezionych z Niemiec. Pamiętam, kiedy mama wracała z pracy z uśmiechem, wołając od drzwi, że ma dla mnie sztruksy, o których tak marzyłam. To nic, że były w kolorze marchewkowym, tak bardzo niemodnym w tamtym czasie. Miałam sztruksy, byłam modna.

Pamiętam jak dziś, pojawienie się na rynku sklepów 5.10.15.  jako alternatywy dla szaroburych ubrań lub wręcz przeciwnie, kolorowych aż raziło w oczy, jak te moje sztruksy, dostępnych w hurtowniach z Łodzi czy w małych miejskich „butikach”. Na wieszakach wisiały pierwsze kolekcje ubrań dla dzieci w różnych wieku. 5.10.15. To jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w kategorii odzieży dziecięcej. Jakże bardzo byłam rozgoryczona i nieszczęśliwa, kiedy okazało się, że nie łapie się już na największy dostępny rozmiar. Niestety, od zawsze wyróżniałam się wzrostem.

Kiedy zostałam mamą pierwszy raz, to 70% wyprawki pochodziła właśnie ze sklepu 5.10.15. Znając wcześniej płeć, mogłam oddać się zakupom w niebieskie fatałaszki 🙂 Podczas wyprzedaży  w atrakcyjnych cenach zakupiłam pierwsze bodziaki, dresiki, koszulinki dla mojego mającego się narodzić chłopczyka. Od tego czasu, ta marka jest z nami każdego sezonu, zawsze znajdę jakąś perełkę. Szczególnie lubię ich butki i kurtki. Fajna jakość w fajnej cenie. Dużym ułatwieniem są zakupy on-line. Dzięki temu,  jako mama małych fashionistów, mam możliwość bycia na bieżąco z nowościami i wyprzedażami. Zakupy on-line są dziecinne proste i należą do jednych z moich ulubionych wieczornych czynności 🙂 To już jak rytuał, obskakuję ulubione sklepy, raz na jakiś czas by wiedzieć, co tam w trawie piszczy.

Jakie są Wasze doświadczenia z tą marką ubrań? Lubicie? Kupujecie? Ja osobiście bardzo lubię ich za jakość i fajne wzory.

Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15 Bo za moich czasów... Kinderki.eu 5.10.15

Lencik – sukienka kupiona na sale 5.10.15 klik

Kapelusik H&M

Igor – Jeansy 5.10.15

lubię je za możliwość regulacji w pasie za pomocą gumki.

Bluza – Efvva, teraz na sale!!!

Czapka- Pocopato

 

Facebook Comments