MODA BLOG
MODA FLY BLOG KINDERKI
7 OGRODÓW MODA DZIECIĘCA KINDERKI BLOG
NATIVE PAN PABLO KIDS BUTY MODA BLOG
SIEDEM OGRODÓW BUTY MODA NATIVE PAN PABLO KIDS
MODA NATIVE SHOES
BIBI DREAMS MAYBE4BAYBE FLY H&M
OKULARY BABIATORS
BLOG MODA DZIECIĘCA NATIVE FLY PANPABLOKIDS
FLY MODA BLOG NATIVE

„Dla dzieci dzieciństwo nigdy się nie kończy.Pozostaje teraźniejszością.Wszystko dzieje się w czasie teraźniejszym (…) gdy mówią”kiedy dorosnę…” zawsze jest w tym cień niedowierzania- jakże mogliby być kimś innym niż są.”
                                                                                                         Ian McEwanDzieci dorastają za szybko.Codziennie doświadczają świata i siebie nawzajem.
Najczęściej nie słuchając naszych słów i rad. Robią na przekór stając się tym samym  kowalami swojego losu.Zaczynają uczyć się na własnych błędach.Gorące -parzy , woda-moczy  a chodnik przed domem jest tak ostry jak tarka rysująca kolana i łokcie.
Często te ich własne decyzje  okupione są łzami i przyklejonymi plastrami .Za to doświadczają wolności wyborów i radości ,że coś się udało realizując siebie i podążając prosto ku nowym celom.
Wzrastają i pną się coraz wyżej i wyżej. Zdobywają wiedzę i doświadczenie,że czasem rzeczy proste najtrudniej jest zrozumieć.
Nam rodzicom łatwo jest nakazywać i zakazywać to najłatwiejsza droga do zaakceptowania przez dziecko ale czy najlepsza?
Taka metoda zazwyczaj działa..a jakże!!! Nie rób,nie idź, nie biegnij nie ruszaj….
Należy jednak wiedzieć i pamiętać o tym , by w raz  z dorastaniem dziecka to ono samo było dla siebie „kimś” kto ustala zasady.Wychowujmy mądrze , by dziecko zrozumiało dlaczego pewne zachowania są naganne a inne prawidłowe.
Widzę  jak wielkie zmiany zachodzą w zachowaniu  u trzylatka. Zarówno Kinderek  jak i Aluś wkraczają w wiek robienia na przekór i sprawdzania cierpliwości i granic wytrzymałości  swoich rodziców.
Wymaga to wielkiego spokoju ze strony nas rodziców ,czasami  brakuje już słów ..argumentów a człowiek ma ochotę  „wyjść” z siebie.Czasami się gubię i nie wiem co się stało w życiu mojego dziecka ,że zaczyna inaczej funkcjonować a to ” tylko” dorastanie.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Ta fantastyczna sesja zdjęciowa została zrobiona w przepięknym miejscu ..wręcz bajecznym gdzie na kilka dni jak co roku wpadła i odwiedziła  nas  Julka  z bloga Mama Alusia ale więcej zdjęć będzie w innym wpisie)) 7ogrodów dziękujemy za możliwość zrobienie sesji  :-*
Dzieciaki nasze kochane czyli Kinderki i Aluś oraz Wiktorek z bloga Mama Alusia. ubrane  w koszulki  nowej  fantastycznej  marki ubrań  Fly – created with passion . Kinderka ma luźne spodnie w pepitkę Jakość doskonała i projekty rodem ze światowych katalogów -kolekcja jesienna będzie cudowna!!!! Markę stworzyła Dominika , moja koleżanka  z Podbeskidzia  dlatego kibicuje jej bardzo mocno a na was liczę ,że ciepło przyjmiecie cała kolekcję .Zapraszam Was do polubienie profilu Facebookowego .

Wiktorek i Aluś maja ubrane krótkie  spodenki z letniej kolekcji  maybe4baby teraz na SALE  w doskonałej niskiej cenie!!!! Kinderk wystąpił w nich na Kiermaszu Dizajny dziecięcego w Żywcu  ,który miałam przyjemność współorganizować.

Kinderek ma ubrane miętowe   spodenki z letniej kolekcji  Bibi Dreams  pisałam o nich i o topach  TUTAJ .

CAŁE LATO towarzyszą nam  idealne letnie buty Native shoes  dostępne w autorskim sklepie obuwniczym Pan Pablo Kids teraz duże SALE!!

Kinderek w słoneczne dni jak tamten nie rozstaje się ze swoimi ulubionymi okularkami Babiators

Zdjęcia z tej sesji zdjęciowej możecie zobaczyć również we wpisie  Na blogu mamaalusia.com – mali-przyjaciele

WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY KONKURSU TUTAJ –KONKURS

WYNIKI!!!

SPODNIE WYGRYWA Katarzyna Anc Szczepłek

SUKIENECZKĘ WYGRYWA  Kasia Markiewicz

Gratulacje dziewczyny!!! Kontaktujcie się ze sponsorem konkursu a nam pokażcie zdjęcie z nagrodą))

Facebook Comments