FRANCUSKA BERGAMOTKA (plus konkurs)

Zmieniające się każdego sezonu  trendy przyprawiają nie jedną z nas o zawrót głowy. Tyczy się to zarówno mody dorosłej jak i dla dzieci. Jednak są takie stroje, które mogą wisieć w szafie kilka  lat i gdy założymy je na siebie zawsze będziemy wyglądać dobrze. Klasyczne rozwiązania są ponadczasowe.

Francja, Paryż,dwie kobiety, matki. Z zamiłowania do mody lat 50 – tych, postanowiły stworzyć własną markę odzieżową dla dziewczynek – Petite Bergamote . To zwiewne sukienki, dziewczęce spódniczki i minimalistyczne bluzeczki. Jednym słowem francuska elegancja, połączona z dziecięcym urokiem. Motywem przewodnim kolekcji jest bergamotka, łudząco przypominająca cytrynę.

Cała kolekcja jest niezwykle dziewczęcą i jakże inną od otaczających nas modnych printów czy modnych monochromów. Klasycznie, estetycznie i zwiewnie. Leneczka na zdjęciach wygląda jak mała pannica a nie jak mój rozbójnik ale lubię ją w tym outficie. Podoba mi się w tej klasyce. Pamiętajmy, że to my mamy, jako pierwsze idolki naszych córek, zaszczepimy w nich poczucie estetyki, wrażliwość na rzeczy piękne. My jesteśmy pierwszymi przewodnikami po modzie. Pokazujmy, uczmy i dajmy wybór w późniejszych latach.

FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU FRANCUSKA BERGAMOTKA KINDERKI.EU DSC_0981

Blezer, t- shirt, szorty – Petite Bergamote

Sandałay – saltwater sandals

KINDERKI.EU

Petit Bergamote dla czytelników Kinderkowego bloga ma dwa blezery do rozdania.

Jeden jasny w bergamotki a drugi gładki granatowy

100 % bawełny

kinderki.eu

  1. Polub profil Petite Bergamote na Facebooku >> klik<<
  2. Udostępnij plakat konkursowy na swojej tablicy Facebooka, plakat do udostępniania jest tutaj >> klik <<
  3. W komentarzu napisz który kolor wybierasz i jaki rozmiar.
  4. Czekaj na wyniki, bawimy sie od 14-21 września.
  5. Rozmiar blezerów od 4 do 8 lat.
  6. WYNIKI 🙂 

  7. Blezer w bergamotki wygrywam Marta Bogusławska a Granatowy Marta Ziętal
  8. Gratuluje dziewczyny tych rarytasów !!!
  9. Napiszcie do mnie 😉
Facebook Comments