KIEDY KWITNĄ BZY – Konkurs z Lion in the Wardrobe

Maj to najpiękniejszy miesiąc w roku. Lubie go najbardziej, bo w maju jest święto wszystkich mam. Kwitną moje ukochane bzy i konwalie a dzień trwa długo. Zrzucamy te wszystkie ciepłe kurtki, kozaki.

Zapach po burzy, orzeźwione powietrze są niczym najpiękniejsze perfumy. Wszystko zakwita, my też rozkwitamy z wiosną. Maj po za miastem jest jeszcze piękniejszy, doceniam to teraz jeszcze bardziej.

Niech opowiadają zdjęcia.

KIEDY KWITNĄ BZY

KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY - Konkurs z Lion in the Wardrobe KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu KIEDY KWITNĄ BZY Kinderki.eu

Outfit

Czapa i komin – Mouse in A house

Getry- Pocopato

Buty –Emel

Sukienka – Nosweet via Lion in the Wardrobe gdzie zaglądnijcie koniecznie bo atrakcyjne sale kusi i zachęca 🙂 Właścicielka sklepu jest Polką mieszkającą w Luksemburgu.  Dużym ułatwieniem jest więc w kontaktach, zapytaniach  możliwość rozmowy po polsku. Przesyłki wysyłane są na cały świat a ceny na wyprzedaży bywają atrakcyjniejsze niż u producenta, nawet tego polskiego. Koszt wysyłki nie jest kwota kosmiczna jak kiedyś i coraz więcej osób mieszkających w Pl przekonuje się do zakupów w zagranicznych sklepach. Dla mnie samej jest atrakcyjna alternatywa dla zakupów w polskich online sklepach, gdzie wysyłka do Niemiec jest niższa jak z Polski.

Dlatego wychodząc Wam na przeciw sklep Lion in The Wardrobe przygotował wraz z nami konkurs w którym nagrodą jest bon o wartości 100 euro do wykorzystania w sklepie.

KIEDY KWITNĄ BZY - Konkurs z Lion in the Wardrobe

Udostępniamy plakat na swoim profilu publicznie. Plakat jest Tutaj>>>> klik

Lubimy Lion in the Wardrobe na Fb

Lubimy Kinderki, a co ma nam być smutno 😉

Jeśli macie możliwość zaobserwujcie sklep na Instagramie i bądźcie na bieżąco ze wszystkimi nowościami i ciekawostkami. My tez tam jesteśmy >>> klik

Tutaj na blogu w komentarzu napisz, na którą z dostępnych marek w sklepie, wydasz wygrane 100 euro.

Bawimy się do 20 maja!!! Tak by na Dzień Dziecka dotarła przesyłka 🙂

Powodzenia 🙂

ZAWSZE TRUDNO DOKONAĆ MI WYBORU, KTO POWINIEN WYGRAĆ. TO NIE JEST ŁATWE ZADANIE!!!!! Dziś wygrywa synek Pana Aleksandra jako jedyny mężczyzna wziął  udział w konkursie – wygrał! Panie Aleksandrze zostawiłam informacje pod Pana komentarzem. Gratulacje.

Facebook Comments