KLOCKI PLUS PLUS – 10 POWODÓW DLACZEGO WARTO JE KUPIĆ I KONKURS

Klocki PLUS PLUS produkowane są w Danii, tam tez zostały wymyślone.

10 powodów dla których warto kupić klocki plus plus

1.Wykonane z najwyższych materiałów- trwałe i idealnie pasujące do siebie.

2. Nie zawierają PVC oraz ftalanów – Polichlorek winylu zrobił karierę w dziecięcym przemyśle a to nic innego jak toksyczna mieszanka. Zabawki  wykonane z miękkiego PVC mogą zawierać od 10 do 40% wagowo ftalanów. W badaniach prowadzonych w ostatnich latach stwierdzono, że dzieci mogą być narażone na przyjmowanie dawek ftalanów przekraczających ponad 33-krotnie dopuszczalny limit. Badania te wykazały, że zabawki z PVC zawierały również inne substancje zaburzające układ hormonalny – bezwodnik ftalowy, związki fenolowe oraz fungicydy. Począwszy od 1999 roku Unia Europejska wprowadziła zakaz sprzedaży zabawek zawierających ftalany. Zakaz ten jednak nie obowiązuje w Polsce i mogą do nas trafiać zabawki produkowane z zastosowaniem niedozwolonych substancji. Przede wszystkim mogą je zawierać produkty sprowadzane ze Wschodu oraz z Chin. CZYTAJMY ETYKIETY I NIE KUPUJMY CHIŃSKIEGO BADZIEWIA TYLKO DLATEGO, ŻE KOSZTUJE PARĘ ZŁOTYCH.

3. Spełniają europejskie normy bezpieczeństwa – CE, czyli Conformité Européenne, co po polsku oznacza zgodność z dyrektywami Unii Europejskiej. Proszę oznaczenia CE nie mylić z China Export!! Dlatego tak ważnym jest czytanie dokładne etykiet.

4. Nowatorski design ! Po klockach lego to najlepsze klocki!

5. Pozwalają tworzyć budowle przestrzenne i płaskie mozaiki – Nie mają żadnych ograniczeń zastosowania. Może powstać płaski obraz lub trójwymiarowa budowla, wszystko zależy od Waszej fantazji i wyobraźni.

6. Rozwijają wyobraźnię – Bez wyobraźni nie umielibyśmy przewidywać konsekwencji naszych działań. Jest bardzo pomocna w codziennym życiu. Dzięki niej rozwijamy nasz umysł. Dziecięca wyobraźnia nie zna granic, pielęgnujmy jej rozwój. Klocki konstruktorskie Plus Plus nie dają żadnych ograniczeń, może z nich powstać każde arcydzieło stworzone przez dziecięce raczki. Świetna zabawa jest przeczytanie jakiejś książeczki i na jej podstawie stworzenie obrazów, które w niej występowały.  Czytaliśmy bajeczko o Panu Hilarym i jego okularach i zaraz pobiegliśmy tworzyć okulary. By nie było kłótni musiała być czyta również damska wersja książki i padło na księżniczki – korona była hitem całego wieczoru.

7. Poprawiają zdolności manualne i precyzję ruchów – Klocki Plus Plus mini  są drobne, przez co świetnie ćwiczą motorykę dłoni oraz koordynacje wzrokowo-ruchową. Takie ćwiczenia doskonale przygotowują dzieci do nauki prawidłowego trzymania kredki czy długopisu i nauki pisania.

8. Pobudzają do kreatywnego myślenia –  Kreatywność to nic innego jak wymyślanie i eksperymentowanie.

9. Scalają rodzinę – Zabawką, które dają możliwości, by spędzać czas rodzinnie, zawsze przyklaskuje. Widok leżącego taty na dywanie i wiernych małych kompanów jest bezcenny. Muszę również wspomnieć, że ta forma zabawy dodatkowo zbliża, przez kontakt wzrokowy na równym poziomie. Klocki Plus plus nie maja ograniczeń wiekowych. To frajda nie tylko dla najmłodszych.

10. Uczą cierpliwości – Klocek do klocka i powstaje obraz lub figura. Wszystko wymaga czasu….by postało dzieło musi być materiał na nie.  Dzieci z reguły są szybkie i wszystko szybko chcą bynajmniej moje 🙂 Królują u nas pytania Kiedy? jak długo? Klocki Plus plus są jednym z narzędzi to nauki cierpliwości, potwierdzają teorie, że wszystko co powstaje wokół nas wymaga zaangażowania i czasu.

Klocki Plus Plus są dostępne w sklepie  AmazingDecor

KINDERKI.EU

Kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

 

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

kinderki.eu

 

Razem ze sklepem AmazingDecor przygotowałam dla czytelników niespodziankę. Możecie wygrać zestaw klocków Plus Plus mini 220 sztuk. 

Konkurs kinderki.eu

Co zrobić by wygrać ?

1. Polub profil AmazingDecor na Facebooku KLIK

2. Nas nie musisz „polubiać” jeśli treść bloga nie jest dla Ciebie interesującą. Mam dość nieaktywnych konkursowiczów. Chcę, by nagroda trafiła do prawdziwych fanów Kinderków.

3. Udostępnij plakat na swoim Facebooku ale koniecznie w opcji publicznej. Plakat jest na naszym Facebooku  KLIK

4. Zaproś swoich znajomych do zabawy, tagując ich w komentarzu pod plakatem O tutaj

5. Napisz, jaką pierwszą rzecz zbudujesz ze swoim dzieckiem z klocków plus plus

 Klocki plus plus wędrują do mamy Moniki Banasiak Myczka GRATLACJE !!! Proszę o kontakt.

Facebook Comments