KOCHASZ A NIE PRZYTULISZ CZYLI DZIEŃ MATKI NA ODLEGŁOŚĆ

Za tydzień święto, które i ja obchodzę po raz 5 w swoim życiu. Dzień Matki to czas podziekowań swoim mamom za trud, miłość i odwagę którą nasze mamy miały w sobie , by wychować nas na jak najlepszego człowieka. Niestety już kolejny raz nie mogę uściskać swojej mamy osobiscie w dniu jej święta ale mogę pokazać, że pamiętam. Poniżej moje propozycje na prezent, ktore może wręczyć za Ciebie kurier. Będąc daleko możesz sprawić niespodziankę swojej mamie.

 KOCHASZ A NIE PRZYTULISZ CZYLI DZIEŃ MATKI NA ODLEGŁOŚĆ Kinderki.eu Dzień matki

 

1. Drzewkonaprezent.pl to sklep z żywymi roślinami doniczkowymi. Chcesz by Twoja mama wspominała swój prezent przez długie lata? To wyślij Jej zielone drzewko. Drzewkonaprezent.pl to nie są zwykłe rośliny doniczkowe. To urzekające, wieloletnie, wyhodowane z dbałością o każdy szczegół najpiękniejsze odmiany roślin długowiecznych. Dzięki nietuzinkowym, dekoracyjnym opakowaniom i możliwości dołączenia tabliczki z grawerem będzie to wzruszająca pamiątka. Roślina wysyłana jest bezpośrednio do osoby obdarowywanej. Drzewko owocowe, liściaste, śródziemnomorskie a może drzewka szczęścia? Sami musicie dokonać wyboru czy mama ma cieszyć oko w domu czy w swoim ogrodzie. Kapitalny, niebanalny prezent.

2. Chocolissimo.pl – smaczne czekoladki są zawsze trafionym prezentem, jeśli mama lubi rozkoszować podniebienie wyborną czekoladą podczas picia popołudniowej kawki. Jak zawsze marka Chocolissimo ma w swojej  ofercie przygotowane zestawy specialnie na okazje Dnia Mamy, zaglądnijcie jak pięknie i smakowicie >>>klik wystraczy złożyć zamówienie i  podać adres dostawy  do domu mamy.

3. Fotoksiązka Printu.pl – to ten rodzaj prezentu, który zawsze ucieszy i wzruszy. Ty tworzysz fotoksiążkę a kurier dostarcza ją wprost w ręce mamy. Całość procedury jest szybka i bardzo prosta, zaczynasz TUTAJ , następnie opłacasz i podajesz adres mamy. Dla Was kochani mam kod rabatowy 40% na wszystko do 100 stron na hasło: KINDERKI

4.Karta podarunkowa Gino rossi – każda mama zasługuje na odrobinę luksusu. Możesz zakupić dla Niej  kartę podarunkową na kwotę, którą sama/sam ustalisz. Karta wysyłana jest drogą e-mailową oraz na aplikację mobilną. Możesz wybrać dzień i godzinę wysyłki. Karty ważne są we wszystkich sklepach Gino Rossi w Polsce.

5. Poczta kwiatowa to idealny sposób na podarowanie kwiatów mamie. Takie poczty kwiatowe działaja na terenie całej Polski, na Podbeskidziu np. Kwiaciarnia Rosa dostarczy kwiaty w Bielsko-Biała, Tychy, Pszczyna, Żywiec. Również Mikołów, Żory, Bieruń, Czechowice, Brzeszcze, Kęty, Ustroń, Wisła, Szczyrk i okolice.

Mam nadzieję, że pomogłam tym, którzy nie mogą uściskać swojej mamy w dniu Jej świeta ale mogą wywołać usmiech na twarzach wielu mam.

LENECZKA W SUKIENCE MERINODZIECIAKI 

 

Facebook Comments