Mały chuligan

Kiedy była maleńka, była niczym anioł. Całkowite przeciwieństwo swojego starszego brata. Spokojna, sama zasypiała, wszystko jadła co dostała na talerzu, umiała sama się bawić, zająć się czymś. Idealne dziecko 🙂  Takie do pozazdroszczenia, bezproblemowe. Mijały kolejne miesiące a z rozkosznego aniołka zaczął się wyłaniać chuligan.  Nadal rozkoszny choć zaczepny, bez oporów by kopnąć brata, przyłożyć mu z otwartej w plecy. Nie szkoda jej zębów by ugryźć, pociągnąć za włosy lub wydać z gardła takie tony, jakich Twoje uszy nigdy nie słyszały.

Charakterna besyjka z niej. Odważna i bardzo otwarta. Czasem śmiejemy się z Jędrkiem, że to Ona będzie bronić Igora nie On ją 🙂 Takie czasy mamy. Kobieta nie może być bierna, nie może pozwolić dać się zaszufladkować.Trzeba być asertywnym. Dlatego nowa jesienna kolekcja Mouse in A house tak bardzo do niej pasuje. Z każdą nową kolekcją, marka bardziej się rozwija. Piękne projekty, najlepsze materiały, niebanalny design to zalety tej dziecięcej odzieży. Jestem z Mouse in A house od początku i widzę jak ogromny krok do przodu uczyniła Kinga – właścicielka i pomysłodawczyni projektów w Mouse.  Ogromną zaletą są oversizowe i uniwersalne kroje, moje dzieci noszą po 3 – 4 sezony te ubrania. Kiedy Igor wyrasta, nosi je dalej Lenka. Rzeczy po Lence trafiają w ręce nowych właścicieli i wyglądają wciąż dobrze. To gwarantuje nam jakość ubrań Mouse in A house. Kto z czytelników obserwuje nasz Instagram, ten wie jak często i chętnie kinderki ubierają się w ubrania Mouse. Dziś Lenka w pięknym lnianym kombinezonie. Mięciutki w dotyku, przyjemny dla skóry, idealnie się sprawdzi podczas jesiennych wypraw.

PS. Widzicie na zdjęciach odartą skroń i wielki strup?? Serio Wam piszę, że to chuligan, to nie ściema 🙂

Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house Mały chuligan kinderki.eu Mouse in A house

Lniany kombinezon Mouse in A house ——–>>> Tutaj 

Buciki Slippers Family ——->>>> Tutaj 

Opaskę zrobiłam sama z małej koszulki Igora – brawo ja 🙂

Facebook Comments