POCOPATO STORY

Koniec ery dresówki. Nastała era autorskich nadruków. Bardzo mnie to cieszy, bo o ile dresówkowa odzież różniła sie jedynie krojem a i to nie zawsze, o tyle printy na ubraniach wnoszą dużą dawkę świeżości i różnorodności. Obserwując rynek mody dziecięcej i pojawiające sie już niedługo wiosenne kolekcje, uśmiecham się sama do siebie, że moje ulubione marki idą za trendem  i zmieniają się. Wiosna 2015 będzie będzie kolorowa, koniec z nudną szarością.

Rynek mody dziecięcej bardzo ewoluował. To już nie jest szycie w domu z dostępnych na rynku materiałów. To się już przejadło i nie zachwyca jak kilka sezonów wcześniej. Powstało w ostatnim czasie kilka świetnych marek dziecięcych min. Pocopato. Ciekawy i różnorodny design, autorskie wzory, ekologiczny nadruk  i doskonała jakość. Mała Lenka od jesieni nosi „końskie” bluzy a te wciąż jak nowe, mimo wielokrotnego prania. Nadruk nie sprany, bawełna nie „skulkowana”. Podoba mi się ta prostota kroju. Niby zwykły T-shirt i getry ale za to w jakim wydaniu. Osobiście bardzo lubię printy  na ubraniach, świetnie komponują sie z jednobarwnymi ubraniami lub razem tworzą ciekawą całość. Przecież moda dziecięca nie musi być nuda i podzielona na niebieskie dla chłopców a różowe dla dziewczynek. Odzież dziecięcą ma charakteryzować przede wszystkim wygoda i jakość. Zwracajmy więcej uwagi na skład wypisany na metce.

Cieszy mnie fakt, że Pocopato oferuję rozmiary   dla maluszków i dla starszaków. Kinderek ma 4 lata i moi kochani nosi rozmiar 122!! Niestety, wiele fajnych marek dziecięcych swoje kolekcje kończy na  rozmiarze 110, nad czym ubolewam. Co ja poradzę, że trafiły mi się wielkie egzemplarze? Kinderka w wieku 2 lat nosi rozmiar 98 .

 

POCOPATO STORY Kinderki.eu
POCOPATO STORY kinderki.eu

POCOPATO STORY kinderki.eu\ POCOPATO STORY Kinderki.eu

 

 

POCOPATO STORY Kinderki.eu

POCOPATO STORY kinderki.eu

Często zazdroszczę swoim dzieciom ubrań 🙂 Fantastycznie, że nareszcie pomyślano o „dużych”. Pocopato oferuje pełna rozmiarówkę od S do Xl

POCOPATO STORY POCOPATO STORY

W niedziele skończyła sie przedsprzedaż o czym informowałam Was na naszym Facebooku  Z rabatem – 15% można było obkupić się do lata 🙂 Ale zapewne nie jest to ostatnia promocja. Bądźcie na bieżąco z informacjami na stronie Facebooka Pocopato a nie minie Was żadne info o promocjach czy nowościach.

Kolekcja w oficjalnej sprzedaży będzie dostępna za 3-4 tygodnie, żeby umilić Wam czas oczekiwania mamy dla Was zabawę. Możesz wygrać dla swojej pociechy koszulkę lub getry w wybranym przez Ciebie rozmiarze i wzorze.

POCOPATO STORY

Co zrobić by wygrać ?

1. Polub profil Pocopato na Facebooku Klik

2. Nas nie musisz „polubiać” jeśli treść bloga nie jest dla Ciebie interesującą. Mam dość nieaktywnych konkursowiczów. Chcę, by nagroda trafiła do prawdziwych fanów Kinderków.

3. Udostępnij plakat na swoim Facebooku ale koniecznie w opcji publicznej. Plakat jest na naszym Facebooku KLIK

4.W komentarzu POD PLAKATEM NAPISZ KTÓRY WZÓR PODOBA CI SIĘ  NAJBARDZIEJ  i czy wybierasz koszulkę czy może getry i  koniecznie napisz rozmiar. Wzory można pooglądać w sklepie  o Tu klik 

5. Bawimy sie przez tydzień od 11 do 18 lutego. Wyniki konkursu zostaną podane do 3 dni. Pamiętajcie jednak, że wysyłka wygranej rzeczy, będzie możliwa dopiero za 3-4 tygodnie, więc proszę o cierpliwość w oczekiwaniu na wygraną.

 

Szkoda,że nie udało sie dobiec do 200 udostępnień.

Niniejszym ogłaszam, że dowolnie wybrany T-shirt z kolekcji dziecięcej, wędruje do Katarzyny Dobrzańskiej. Gratulacje, proszę o kontakt ze sponsorem nagrody.

Facebook Comments