TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM – KONKURS Z BOBUX

We wrześniu częściej zakładałam okulary słoneczne niż w sierpniu. Paradoks taki. Ale przyznam się, że nawet wole to jesienne słońce niż upały letnie. Zle je znoszę.Zdecydowanie wolę ten jesienny podmuch wiatru. Jeszcze ciepły i tak przyjemnie rozwiewający włosy. Świat zaczyna tonąć w kolorach a ja lubię te ciepłe barwy.

Uczę tych kolorów moje dzieci. Uczę wrażliwości i odwagi. Chciałabym, by umieli marzyć. Chciałabym, by marzenia wyznaczały cele w ich życiu. Chciałabym, by mieli w sobie dość determinacji by móc je spełniać.

Łapiemy te ciepłe promienie pełnymi garściami. Kiedy tylko czas pozwala wsiadamy w samochód i jedziemy w miejsca barwne. Do tego wild parku szczególnie lubimy wracać. To dzięki możliwości obcowania tak blisko z danielami. Lubię obserwować za każdym razem te źrenice wielkie, które emocje tak szeroko otwierają. Wypiek na policzku. Radość, taką szczerą dziecięcą, bo zwierz zjadł właśnie jabłko z wyciągniętej w jego stronę małej rączki.

Nauczyłam się dostrzegać krótkie momenty, które pokazują prawdziwy obraz moich dzieci. Takich szczęśliwych właśnie, pełnych śmiechu. Nauczyłam się dokonywać wyborów. Sprzątnie, pranie  i kurz pod meblami nie uciekną. Nic się tez nie stanie jak raz nie zjedzą obiadu dwudaniowego, nie robię z tego dramatu. Za to czas dzieciństwa dzieci pędzi nieubłaganie. Mija dzień za dniem, rok za rokiem a tyle jeszcze chcę zaszczepić w tych małych serduszkach wrażliwości i ciekawości.

Nie wiem czy to prawda, co sobie w tej swojej głowie wymyśliłam. Nie wiem czy moje dzieci nie zbłądzą w życiu ale dziś sobie tak myślę, że to co damy im teraz, ten czas i tą bliskość,  to najlepsza inwestycja jaką możemy  im ofiarować.

TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX

Butki – Bobux Splash Boot

buty są odporne na wodę i brud a jednocześnie ciepłe.

TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX

Plecak – Littleliffe

TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX

Mysia bluza –  Mouse in A house

Rajstopki – Wola

TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX TAKĄ JESIEŃ CIĘ KOCHAM - KONKURS Z BOBUX

KONKURS

A teraz niespodzianka dla Was 🙂 Razem z Bobux Polska chcieliśmy dać Wam możliwość wygrania dowolnej, wybranej prze Ciebie pary Butów Bobux. Nic nie narzucamy, ani koloru ani fasonu ani rozmiaru 🙂 Sami decydujecie o tym , który model Bobuxów będzie nosić Twoje dziecko.

By mieć możliwość wygrania należy:

  • Polubić Facebookowy profil Bobux Polska o tutaj >>>> KLIK
  • Udostępnić plakat konkursowy na swoje tablicy Facebooka, pamiętając by był w opcji publicznej, byśmy mogli go zobaczyć i zweryfikować udostępnienie. Plakat jest tutaj >>> KLIK
  • W komentarzu pod plakatem, wkleić link ze sklepu  Bobux online z wybranym przez siebie modelem oraz rozmiarem buta, który chciało by się wygrać.
  • Również w komentarzu pod plakatem, zaprosić znajomych do zabawy z nami.
  • Konkurs trwa od 18 do 25 października 2015 roku

 

kinderki.eu Bobux

Facebook Comments