Z OGONEM CI DO TWARZY – KONKURS MIKOŁAJKOWY Z DAFIS STUDIO

Do Mikołajek zostały dwa tygodnie. Machina ruszyła wielką parą, wszyscy rozglądamy się za prezentami, szukamy pomysłu i inspiracji. Czasami zapominamy w tym pędzie, że najlepszy prezent, to ten dany od serca. Nie żebym wątpiła, że prezenty kupione w sklepach, nie są dawane od serca, Nie! Tylko czasem szukamy czegoś, niewiadomego czego a pomysł mamy pod nosem. Bardzo się ciesze, że na blogach robi się wpisy z inspiracjami prezentowymi, wielkie to ułatwienie i sama przeglądam chętnie takie wpisy. Oczywiste u nas też jeden taki wpis powstał >>>Klik<<< w dodatku czeka na Was tam konkurs 🙂 Jednym słowem czuje już nosem święta, czekamy na pierwsze płatki śniegu. W domu mam już stroik adwentowy, jutro robimy nasz kalendarz adwentowy – tu wpis z naszymi inspiracjami na kalendarze >>>>>Klik <<<<< a w planach pieczenie pierników w tym tygodniu i robienie ozdób choinkowych z masy solnej. Na pewno wszystko to Wam pokaże na blogu. Mam nadzieję, że zdążę przed 1 grudnia…ale o tym w innym wpisie Wam napiszę, to taki trochę trudny temat, który spędza mi sen z oczu.

Wczesną jesienią odwiedziłam z dziećmi Dagmarę i powstała nasza piękna jesienna sesja >>> klik<<< Dagmara jest fotografem i grafikiem, właścicielką Dafis studio. To taka bratnia dusza, wiecie o czym pisze? spotykasz kogoś pierwszy raz a wiesz, że ta osoba jest Ci bliska i nadajcie na tych samych falach. Wracam do niej, za każdym razem jak jestem w rodzinnych stronach. Kilka tych sesji zdjęciowych już mamy za sobą, jeśli jesteście ich ciekawi zapraszam tutaj >>>> klik<<<<<   Mam nadzieję, że i tej zimy znajdzie dla nas trochę czasu i zrobimy kolejną urodzinowa sesję 🙂 Tymczasem mamy dla Was niespodziankę i razem z Dafis studio chcemy rozdać jedną, świąteczną sesje zdjęciową. Wszystkie szczegóły na końcu wpisu.

Widzicie te ogony? Gonią mi takie dwa po domu 🙂 Radochę mają wielką, oczy aż szkliste z radości. Tak niewiele do szczęścia dzieciom potrzeba, bo być Tirexem to wcale nie byle jaka sztuka. DINOZAUR JAKI JEST, KAŻDY WIDZI. Mr. Tail  – gratuluje pomysłu, gratuluje wypełnienia kolejnej niszy na rynku.

Z OGONEM CI DO TWARZY Kinderki.eu Dafis studio Mouse in a house Mr. Trial Z OGONEM CI DO TWARZY Kinderki.eu Dafis studio Mouse in a house Mr. Trial

Igor

Spodnie woskowane, koszula w kratę – Mouse in A house

Buty – Paradopary

Lenka

Tunika- Mouse in A house

Kamizelka – Owl with soul 

Rajstopy Reserved

Buty – Paradopary

Komis – Tuss

KONKURS MIKOŁAJKOWY 

Z OGONEM CI DO TWARZY Kinderki.eu Dafis studio konkurs

  1. Lubimy Dafis studio na Facebooku . Będzie mi miło jeśli polubisz i  nas Kinderki.eu 
  2. Udostępniamy plakat u siebie – plakat jest tutaj
  3. W komentarzu pod plakatem zapraszamy min. 3 znajomych do zabawy i wpisujemy dla kogo sesja.
  4. Dafis studio mieści się w Leśnej koło Żywca, weźcie pod uwagę czy z północy będzie się Wam opłacało jechać na południe Polski -)
  5. Bawcie się dobrze :-*

Sesje fotograficzna wygrywa Natalia Pawlik !!!!! Gratulacje i proszę o kontakt 🙂

Facebook Comments